Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Shpërthen në flakë makina në Vlorë, kishte tre javë e palëvizur (Dyshimet e para)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

48f4e120db89c217db12df2fb7e31310

Një makinë ka shpërthyer në flakë mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës.

Sipas informacioneve paraprake, mjeti tip Mercedes Benz ishte i parkuar pranë një pallati, ndërsa kishte së paku tre javë i palëvizur. Identiteti i pronarit të mbjetit nuk bëhet i ditur por dyshohet se zjarrvënia mund të jetë e qëllimshme.

Policia e Vlorës dhe grupi i hetimit kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img