Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Shpërthen në flakë makina në tunelin e Elbasanit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një automjet ka shpërthyer në flakë disa minuta më parë në aksin Tiranë – Elbasan, në dalje të tunelit.

Mjeti tip mercedes Benz C Class, që drejtohej nga një femër ka shpërthyer në flakë pas nxehjes së motorrit. Drejt vendngjarjes kanë shkuar forcat e policisë dhe zjarrfikësjka. Ndërsa nuk raportohet për të plagosur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img