Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpërthen në flakë Jeep-i në Fier, njerëzit të mbledhur bëjnë ‘spektatorin’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një mjet tip “Jeep” ka marrë flakë këtë pasdite te “Qafa e Koshovicës” në Fier.

Automjeti ka qenë duke ecur në momentin që është përfshirë nga flakët. Fatmirësisht shoferi ka mundur të dalë në kohë nga makina dhe nuk ka pësuar lëndime. 

Fillimisht dyshohet se flakët janë si pasojë e një defekti teknik, ndërsa zjarrfikësja shkoi në vendngjarje dhe megjithëse vonë, bëri të mundur shuarjen e flakëve.

Njoftimi i policisë

Sot rreth orës 17:40, në vendin e quajtur “Qafa e Koshovicës”, ka marë flakë në ecje automjeti tip “Jeep” me drejtues shtetasin A. J.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Nuk ka persona të dëmtuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img