Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Shpërthen në flakë gjatë ecjes makina në autostradën Tiranë – Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një mjet tip “Peugeot” ka shpërthyer në flakë gjatë ecjes pasditen e sotme në autostradën Tiranë – Durrës.

Bëhet me dije nga policia se mjeti është në pronësi të shtetasit Xh.K, ndërkohë që fatmirësisht nuk ka patur të lënduar por vetëm dëme materiale.

“Me datë 16.10.2021 rreth orës 16:30 në autostradën Tiranë-Durrës, te mbikalimi i Sukthit, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike ka mar flakë mjeti tip “Peugeot” në pronësi te shtetases Xh. K., nga e cila ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img