Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Shpërthen në flakë gjatë ecjes, digjet makina e dasmorëve në Elbasan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një makinë është përfshirë nga flakët gjatë ecjes, në aksin rrugor Elbasan- Librazhd. Burime nga policia bënë me dije se mjeti tip “Mitsubishi” me targa AA 396 DJ, me drejtues shtetasin S.M, 31 vjeç, banues në Tiranë, është djegur plotësisht.

Mësohet se ‘Mitsubishi’ ishte pjesë e ‘autokolonës’ së makinës së krushqve që udhëtonin nga Elbasani drejt Pogradecit për të marrë nusen. Fatmirësisht shoferi nuk ka mbetur i lënduar.

Nga hetimet paraprake dyshohet se zjarri ka ardhur si pasojë e një defekti teknik.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img