Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpërthen në flakë ‘Fordi’ te ‘Casa Italia’, kalimtarët të frikësuar (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8facbeecb8a82931afc31b28f149f32c

Një makinë tip “Ford Focus” ka shpërthyer në flakë te ‘Casa Italia’.

Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga Newsbomb.al, makina ngjyrë gri është e parkuar anës rrugës dhe ka marrë flakë, teksa nuk dihen shkaqet.

Kalimtarët janë larguar duke mbajtur distancë, ndërsa makinat vijojnë rrugën e tyre. Nuk raportohet të ketë njerëz të lënduar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img