Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Shpërthen në flakë banka në Durrës, disa makina zjarrfikëse shihen në vendngjarje (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr është regjistruar mbrëmjen e sotme në lagjen nr.6 në Durrës, në filialin e një banke të nivelit të dytë. Siç shihet dhe nga pamjet, në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë disa makina zjarrfikëse dhe efektivë të Policisë së Shtetit.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.6 të qytetit, në afërsi të shkollës “Nënë Tereza”. Deri tani nuk raportohet për persona të lënduar, por po ashtu nuk dihet nëse janë shkaktuar dëme materiale në brendësi të bankës.

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img