Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
28 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpërthen në flakë banesa në Tiranë, disa zjarrfikëse drejt vendngjarjes (FOTO-VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d3da7d4993311b292a5a161163bbc99c

Një shtëpi në Paskuqan është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme.

Burime për Newsbomb.al bëjnë me dije se ngjarja ndodhi pak minuta më parë dhe banorët kanë dalë jashtë, ku edhe po përpiqen që të shuajnë flakët.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse, të cilat po bëjnë të mundur neutralizimin dhe shuarjen e zjarrit, i cili  është në përmasa të mëdha.

Po të njëjtat burime bëjnë me dije se në terren janë angazhuar një sërë forcash, pasi flakët kanë përfshirë dhe një grumbuj me dru jashtë shtëpisë. Ndërkohë, pranë ndodhen disa shtëpi, por deri më tani nuk paraqesin rrezik për t’u prekur nga vatra e zjarrit.

156570831_1088695198295008_5871062987975262428_n.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img