Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Shpërthen në flakë automjeti i parkuar, policia zbardh shkakun paraprak

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një automjet është përfshirë në flakë në lagjen “Skënder Libohova” në Lushnje. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë pas mesnate.

Sipas policisë, mjeti tip Volksëagen (i cili ishte i parkuar), në pronësi të shtetasit B.K, ka marrë flakë dhe është djegur plotësisht. Nga hetimet paraprake, dyshohet se flaka ka ardhur si pasojë e një mase elektrike në mjet. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të rënies së zjarrit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img