Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpërthen në flakë apartamenti në Tiranë, evakuuohen banorët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f8b27fb32bae37c7172cb57c977b10fa

Është përfshirë nga flakët një apartament në “Rrugën e Kavajës” në Tiranë.

Bëhet me dije së është përfshirë nga flakët një apartament në katin e fundit të pallatit.

Mësohet se janë evakuuar të gjithë qytetarët e apartamentit dhe të pallatit. Dyshohet se flakët janë shkaktuar si pasojë e rrjedhjes së bombulës së gazit. Raportohet se nuk ka të lënduar po vetëm dëmet material.

Sic shohim edhe në foto, flakët janë me intensitet të lartë.

Më vendngjarje ka mbërritur policia dhe zjarrfiksja të cilët po punon për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Screenshot_13.pngScreenshot_16.pngScreenshot_14.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img