Shpërthen në flakë apartamenti, gruaja digjet për së gjalli teksa kërkon ndihmë (Video)

Publikuar tek: bota, më 07:13 11-02-2017

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Bosnjen ku një apartament është përfshirë nga flakët ndërsa një grua në tarracë kërkon ndihmë në momentet e fundit të jetës.

Videoja e publikuar në internet ka shokuar opinionin në Bosnje, ku në të shihet gruaja e pashpresë e cila kërkon ndihmë, por që pas disa minutave digjet për së gjalli deri në vdekje. Mjekët kujdestar të Sarajevës, kanë konfirmuar se dy persona kanë humbur jetën pas shpërthimit të një bombole gazi në një apartament, ndërsa 8 persona tjerë kanë pësuar lëndime të rënda trupore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Turqia lëviz me kujdes në Shqipëri, nuk e përfshin në listën e shteteve nga të cilat kërkohet ekstradimi i bashkëpunëtorëve të Gylen
Muri ndarës mes Meksikës dhe SHBA-së, ja shuma marramendëse që do duhet për ta ndërtuar »
Article Logic
Execution time: 0.012428045272827
array(1) { ["section"]=> string(90) "shperthen-ne-flake-apartamenti-gruaja-digjet-per-se-gjalli-teksa-kerkon-ndihme-video-68399" }