Hapësire reklamuese

Bota

SHPËRTHEN koshi i mbeturinave pranë stacionit të autobusit (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
SHPËRTHEN koshi i mbeturinave pranë stacionit të autobusit

Një ngjarje aspak normale ka ndodhur në New York teksa një kosh mbeturinash ka shpërthyer pranë stacionit të autobusit.

Në videon e publikuar nga një kalimtar i cili ndodhej aty në momentin e shpërthimit shihet një grua bashkë me djalin e saj dhe dy policë po kalonin afër koshit në momentin e shpërthimit.

Nga informacionet e bëra të ditura nga autoritetet lokale thuhet se fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Pamjet e këtij momenti menjëherë janë shpërndarë në të gjithë rrjetet sociale  dhe janë parë nga miliona njerëz.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese