Hapësire reklamuese

Aktualitet

‘Shpërthen’ koronavirusi në OSSHE e Përmetit, rezulton pozitive një tjetër punonjëse

Shkruar nga Newsbomb
Ilustruese

Ministria e Shëndetësisë në përditësimin e saj bëri me dije se janë shënuar tre raste të reja me koronavirus në Përmet.

Bëhet me dije se ka rezultuar pozitiv babai dhe djali i arkëtares që rezuloi pozitive ditën e djeshme. Gjithjashtu pozitive ka rezutuar edhe një punonjëse tjetër arkëtare e OSSHE.

Kujtojmë që ditën e sotme u konfirmuan 82 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve. Deri më tani në vendin tonë  83 persona kanë humbur betejën me koronavirusin, ndërsa 3188 janë të infektuar.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese