Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

‘Shpërthen’ koronavirusi në Krujë, 8 raste në 24 orë, 2 në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c59df4f623f4f8235f78f85e18729821

Ditën e sotme janë konfirmuar 8 raste të reja me koronavirus në Krujë.

Bëhet me dije se gjatë 24 orëve janë marrë 34 tamponë, prej të cilëve kanë rezultuar pozitiv 8 prej tyre. Personat e infektuar janë kontakte të të infektuarve më parë.

Sakaq, janë konfirmuar 2 raste të reja në Durrës. Një në Arapaj dhe një në Rrashbull.

Kujtojmë që vendi ynë prej ditësh ka shfaqur një numër të lartë të infektuarish me koronavirus. Ditën e djeshme ISHP konfirmoi 67 raste në 24 orë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img