Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Shpërthen ish-konkurrentja e “Përputhen”: Meshkujt shqiptarë jane zdromsa! Doni vetëm qejfe dhe s’punoni

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj, tërheq gjithmonë vëmendje me deklaratat e saj. Ajo nuk heziton të shprehë hapur mendimin për situata të ndryshme që ndodhin në vendin tonë.

Së fundmi ajo ka publikuar një video, ku shpërthen ndaj meshkujve shqiptarë, duke i quajtur “zdromsa”.

Sipas saj djemtë shqiptar nuk punojnë, por kërkojnë vetëm qejfe dhe iu kërkojnë para prindërve.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img