Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpërthen goma e autobuzit në ecje, plagoset një grua në “rrugën e Kavajës”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një incident është regjistruar ditën e sotme në “rrugën e Kavajës”, ku mësohet se ka plasur goma e një autobuzi i cili ishte në ecje e sipër.

Sipas informacioneve paraprake, si rezultat është lënduar lehtë një grua, e cila ndodhej pranë vendit të ngjarjes dhe është dërguar menjëherë në spital.    

“Rreth orës 15:40, në rrugën e Kavajës, ka plasur goma e një autobuzi gjatë kohës që ka qenë në lëvizje. Si pasojë është dëmtuar lehtë një shtetase që ka qenë aty në afërsi, e cila u dërgua në spital, për të marrë ndihmë mjekësore”, njofton policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img