Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
27 %
1.5kmh
0 %
Enj
31 °
Pre
30 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Shpërthen Gentian Daja ndaj Bashës: Budallit hapi rrugën, fitore spektakolare do shohë Luli dhe babai i Lulit nga Kavaja!

spot_img

Lajme të ngjashëm

E la mbrapa qytetin 23 vjet dhe donte ta digjte për 23 minuta, po s’ka më, Kavaja do ecë vetëm para.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img