Shpërthen gazetari: Basha në hall të madh se Rama operon me mjete erotike, çfarë t’i bësh atij…

Publikuar tek: politike, më 21:33 04-01-2018 Shpërthen gazetari: Basha në hall të madh se Rama operon me mjete erotike, çfarë t’i bësh atij…

Gazetari Arian Çani, i ftuar në emisionin “360 gradë” të Artur Zhejit ka folur për mënyrën se si Kryeministri Rama qeveris shtetin shqiptar, gjestet që bën në Parlament dhe marrëdhënien që ka me elektoratin.

“Basha është në hall, Rama operon me mjete erotike’- ka thënë gazetari.

Arian Çani ka sqaruar se sado i mirë të jetë Lulëzim Basha në artikulim, një personazhi si Edi Rama nuk ke cfarë i bën. “Ai do që njerëzit ta ndjejnë dhe jo ta kuptojnë”- ka shtuar më tej Çani.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011455059051514
array(1) { ["section"]=> string(99) "shperthen-gazetari-basha-ne-hall-te-madh-se-rama-operon-me-mjete-erotike-cfare-t-i-besh-atij-105454" }