Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpërthen fituesi i “Xfactor”, akuzon për pazare në “Këngën Magjike”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bb7fef2446256a2f1068d53fa04dd275

Fituesi i “X Factor Albania 3”, Ergi Dini nuk e ka pritur mirë mungesën e tij në finalen e “Kënga Magjike 2015”.

Këngëtari i talentuar ka shpërthyer në rrjetet sociale kundër organizatorëve të këtij festivali duke i akuzuar ata për pazare.

“Merr fund dhe aventura për Këngën Magjike.  Jam jashtë finales për të vetmin fakt se nga “pakujdesia” harrova të stonoj. Gjithashtu fatkeqësisht mora vesh me vonesë së Kenga Magjike kishte bërë “zbritje çmimesh” një pazar goxha i ulët edhe më lirë se tek gabi”, shkruan Dini.

Ergi Dini konkuronte me këngën “Pa Frymë” duke arritur deri në gjysmëfinale.

Lexo edhe: 

Ja momenti i propozimit për martesë live në “Kënga Magjike” (Video)

I propozoi për martesë të dashurës ‘’Live’’ te Kënga Magjike dhe zgjohet sot i famshëm. Luli:Pse e bëra               

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img