Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
28 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpërthen Covid-19 në burgun e Peqinit, infektohen dhjetra të dënuar VIP

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8a14ad10cadf732c2f21e911bc76aa03

Dhjetra persona që vuajnë dënimin në burgun e Peqinit, raportohet se janë infektuar me koronavirus.

Disa ambulanca janë parë të dalin nga burgu i sigurisë së lartë ku vuajnë dënimin emra të dëgjuar të botës së krimit.

Mes të prekurve nga Covid-19 është edhe Dritan Dajti, i cili u ekzaminua në QSUT dhe tashmë po kurohet në spitalin e burgut, pasi ka shfaqur komplikacione serioze nga virusi.

Gjatë javës së fundit, vendi ynë është përballur me një valë të madhe të infektimeve të reja ku shifrat ditore nuk po bien nën 1 mijë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img