Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

‘Shpërthen’ COVID-19 në Bashkinë e Gjirokastrës, infektohen 3 punonjës dhe një ish-zyrtar i lartë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

130c7e2a111cb9f36742c7031a8df505

Në 24 orët e fundit në qytetin e Gjirokastrës janë konfirmuar 4 raste të reja me koronavirus.

Sipas burimeve, 3 raste janë punonjës të Policisë Bashkiake, ndërsa rasti i katërt është një ish-zyrtar në nivele drejtuese në institucionet lokale.

Ditët e fundit në vendin tonë është shtuar numri i infektimeve të reja, me shifrat që kanë qenë alarmante.

Ditën e djeshme numri i të infektuarve ka qenë 67, ndërsa numri i viktimave që nga fillimi i pandemisë ka shkuar në 47.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img