Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
2.1kmh
40 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
21 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Shpërthen bombula e gazit, plagoset çifti i bashkëshortëve në Lushnje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c2d2863baace04aab913485b31f127b9

Plagosen dy persona në Lushnje si pasojë e shpërthimit të një bombule gazi.

Ngjarja ka ndodhur në një banesë në fshatin Dushk të Lushnjes ndërsa të plagosur kanë mbetur Iliaz dhe Esma Kojku, një çift bashkëshortësh.

Raportohet se gruaja është jashtë rrezikut për jetën ndërsa burri i saj 70 vjeçar ka marrë plagë të rënda. Pritet informacioni zyrtar nga policia.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img