Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Shpërthen bombula e gazit në lokal, plagoset pronari 28-vjeçar dhe një kliente në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy persona janë plagosur si pasojë e shpërthimit të një bombule gazi në një lokal në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në Kallm të Durrësit, ku mbeti i plagosur pronari i lokalit, shtetasi me iniciale M.B, 28 vjeç dhe shtetasja M. K., 35 vjeçe, (kliente).

Pararakisht bëhet me dije se të plagosurit ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Durrës/Informacione paraprake:

Më datë 21.09.2021, rreth orës 14:45,në Kallm, Durrës, dyshohet se si pasojë e rrjedhjes së gazit ka marrë flakë dhe më pas ka shpërthyr një bombël gazi në lokalin e shtetasit M. B.

Nga shpërthimi i bombulës së gazit janë lënduar shtetasit M. B., 28 vjeç (pronari i lokalit) dhe shtetasja M. K., 35 vjeçe, (kliente), të cilët ndodhen nën kujdesin e

mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupet hetimore ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë rrethanave të ngjarjeve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img