Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Shpërthen bombula e gazit në Kamëz, një i plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i plagosur si pasojë e shpërthimit të bombulës së gazit në Kamëz.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Londër” dhe i plagosuri është transportuar menjëherë në spital në gjendje të rëndë. Zjarrfikset kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për normalizimin e situatës ndërsa ende nuk bëhen me dije rrethanat në të cilat ka ndodhur shpërthimi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img