Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Shpërthen bombula e gazit, merr flakë një apartament te Komuna e Parisit (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një apartament ka marrë flakë mesditën e sotme në zonën e Komunës së Parisit. Siç shihet nga pamjet, flakët kanë përfshirë një apartament në katin e shtatë të një pallati, dhe fatmirësisht raportohet vetëm për dëme materiale.

Policia e Tiranës bën me dije se shkak ka qenë shpërthimi i një bombule gazi.

“Me datë 09.12.2021, rreth orës 11:10, në një kompleks pallati, si pasojë e shpërthimit të një bombule gazi, ka rënë zjarr në banesën e shtetases A. K., ku ka vetëm dëme materiale. Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit”, thuhet në njoftim.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të saj. Newsbomb.al mëson se pallati ndodhet në kryqëzimin e rrugëve “Prokop Mima” me rrugën “Medar Shtylla”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img