Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Shpërthen bombola e gazit në Yzberisht, plagoset pronarja e byrektores

spot_img

Lajme të ngjashëm

6c6aa1ef2b6249fd514507853505661d

Një bombol gazi ka shpërthyer pak më parë në një biznes në zonën e Yzberishtit në kryeqytet.

Mësohet se ka mbetur e plagosur lehtë pronarja e një byrektoreje, e cila është dërguar menjëherë në spital.

Ndërsa shpërthimi ka krijuar edhe shumë dëme materiale duke e shkatërruar plotësisht biznesin në fjalë.

Sakaq, bëhet me dije se banorët e zonës kanë kaluar momente paniku nga zhurma e shpërthimit.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Më shumë

spot_img