Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
36 %
4.6kmh
0 %
Die
34 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Shpërthen bombola e gazit në Velipojë, plagosen rëndë 4 anëtarë të një familje, nisen me urgjencë në spital (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Velipojë, ku ka shpërthyer bombola e gazit.

Bëhet me dije se bombola ka shpërthyer në një banesë në Velipojë, ku kanë mbetur të plagosur 4 anëtarë të një familje.

Mësohet se kanë mbetur të plagosur Klarisa Gjoka, Danjela Gjoka, Enriko Gjoka dhe Alketa Gjoka , përkatësisht të moshave 15, 18, 19 e 30 vjeç, të cilët kanë pësuar djegie të konsiderueshme dhe ndodhen në gjendje të rëndë.

Personat e plagosur janë dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekut.

Më shumë

spot_img
spot_img