Hapësire reklamuese

Aktualitet

Shpërthen bombola e gazit në Shkodër, dyshohet se ka të lënduar

Shkruar nga Newsbomb
Shpërthen bombola e gazit në Shkodër, dyshohet se ka të

Një bombol gazi ka shpërthyer ditën e sotme në një banesë në Shkodër.

Si pasojë ë shpërthimit dyshohet së ka të lënduar. Policia dhë forcat zjarrfikësë janë nisur drejt vëndngjarjes ku ka ndodhur shpërthimi dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Në vijim pritet një njoftim zyrtar nga Policia e Shkodrës.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese