Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Shpërthen bombola e gazit në Krujë, digjet banesa

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka shpërthyer një bombol gazi në Krujë, ku si pasojë është djegur një banesë.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00, në fshatin Miliska, në banesën e shtetasit N. P. Si pasojë është djegur plotësisht banesa. Fatmirësisht nuk ka të plagosur, por vetëm dëme materiale.

albsig

spring

“Rreth orës 12:00, në fshatin Miliska, në banesën e shtetasit N. P., ka rënë zjarr për shkak të shpërthimit të bombolës së gazit.

Si pasojë është djegur plotësisht banesa. Nuk ka dëme në njerëz.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëset, të cilët bënë të mundur fikjen e zjarrit” njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img