Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpërthen bombola e gazit në Korcë, përfshihet nga flakët banesa në katin e katërt të një pallati

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një banesë që ndodhet në katin e katërt të një apartamenti në Korçë, është përfshirë nga flakët.

Ngjarja ndodhi këtë pasdite në lagjen 17, ndërsa mësohet se shkak për rënien e zjarrit është bërë shpërthimi i një bombole gazi.

Fatmirësisht nuk u raportua për lëndime në njerëz, por vetëm dëme të shumta materiale, pasi flakët u përhapën me shpejtësi në banesë duke djegur disa orendi në shtëpi. 

Zjarrfikëset mbërritën në vendngjarje dhe bënë të mundur shuarjen e flakëve.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img