Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Shpërthen bombola e gazit në Elbasan, s’ka të lënduar

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një bombol gazi ka shpërthyer në Elbasan, pak minuta më parë në lagjen “11Nëntori”.

Bëhet me dije se bombola ka shpërthyer në një dhomë jashtë banesës e cila përdorej për gatim në pronësi të shtetases H.V.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka të lënduar. Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

“Më datë 16.10.2021, rreth orës 11:00, në lagjen “11 Nëntori”, Elbasan,  në një dhomë jashtë banesës e cila përdorej për gatimë në pronësi të shtetases H.V.,  ka rënë zjarrë si pasojë e shpërthimit të bombulës së gazit.

Nuk ka dëme në njerëz dhe as dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes” njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img