Hapësire reklamuese

Aktualitet

Shpërthen bombola e gazit në banesë, plagoset gruaja në Dibër

Shkruar nga Newsbomb
Shpërthen bombola e gazit në banesë, plagoset gruaja në

Një bombol gazi ka shpërthyer ditën e sotme në një banesë në Dibër. Paraprakisht mësohet se si pasojë ka mbetur e plagosur një grua, e cila është transportuar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Grupi hetimor po kryen hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Dibër/informacion paraprak:

Në njësinë Administrative Melan, Dibër, brenda në banesë ka shpërthyer një bombul gazi dhe për pasojë është lënduar shtetasja S.F., e cila po merr ndihmë mjekësore në spital.Grupi hetimor po kryen hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese