Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Shpërthen bombola e gazit në banesë, plagosen nënë e bir

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shpërthen bombola e gazit në një banesë në fshatin Libofshë të Fierit.

Mësohet se nga shpërthimi ka mbetur i plagosur shtetasi M.Z dhe nëna e tij. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 17:30. Fatmirësisht dy personat që ndodheshin në banesë kanë pësuar lëndime të lehta dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img