Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Shpërthen bombola e gazit, digjet banesa, plagoset një person

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është përfshirë nga flakët një banesë në Elbasan pasi shpërtheu një bombol gazi.

 Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Katundi Ri, ku si pasojë ka mbetur i plagosur lehtë një person.

Gjithashtu mësohet se si pasojë janë djegur orenditë shtëpiake të një dhome.

Njoftimi i policisë:

Më datë 12. 11. 2018 , në fshatin Katundi Ri – Elbasan, në banesën e shtetasit I. L., nga pakujdesia ka shpërthyer bombola e gazit, ku janë djegur orenditë shtëpiake të një dhome si dhe është lënduar lehtë shtetasi I. L., i cili pasi mori mjekim në spital, u largua për  në banesë. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për ngjarje aksidentale

Më shumë

spot_img