Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Shpërthen bombola e gazit brenda në shtëpi, plagosen 3 familjarët në Shijak

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një bombul gazi ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në Xhafzotaj, Shijak.

Sipas informacioneve paraprake raportohet se si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi në banesë, janë lënduar 3 familjarët, të cilët janë nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë:

Durrës- Më datë 16.09.2021, në orën 19:15, në Xhafzotaj, Durrës, dyshohet si pasojë e shpërthimit e një bombule gazi në banesë, janë lënduar shtetasit Q. M., 60 vjeç, B. M., 45 vjeçe dhe  B. M., 17 vjeçe, banues në Xhafzotaj, Shijak, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img