Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Shpërthen bombola e gazit brenda banesës, dy të plagosur

Lajme të ngjashëm

Dy të moshuar në qytetin e Durrësit kanë mbetur të plagosur pasi bombola e gazit që ata kishin në banesë ka shpërthyer.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në një pallat në afërsi të Pallatit të Sportit në qytetin bregdetar.

Dy të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt spitalit dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. 


Më shumë