Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Shpërthen Bleona: Ato motrat, nënat, gratë dhe të gjithë fisin, ku t’i keni

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bleona Qereti e ka humbur kontrollin në rrjetet sociale për shkak të komenteve të bëra në profilet e saj nga disa fansa që ajo i quan fallco.

Bleona ka kërkuar prej tyre që të “zhduken” dhe të mos komentojnë, por të merren me “nënat e motrat e tyre që i kanë duke ‘punuar’ fort natë e ditë nëpër klube e gjirize e që bëjnë ‪abort 3 herë në vit! Apo me ‘të fejuarat e nuset’ e tyre që i kanë nëpër ‪‎Begjikë e Londër”.

Në fund, këngëtarja shqiptare ka ofenduar me libër shtëpie të gjitha ata që e fyejnë në komente.

Postimi i Bleonës:

SQARIM per gjithe ” fansat fallco” ‪#‎injorante me açounte ‪#‎private qe i “japin llapes lart e poshte” neper rrjetet sociale:

Shumica juaj te dashur ‪#‎lopçare qe keni shitur lopen dhe “keni rene” ne iPhone nuk keni as guxim te nxirrni fytyren apo emrin tuaj te vertete, sepse e dini thelle brenda vetes qe nuk keni asnje lloj vlere!!! Prandaj nxirrni vetem vrer!!!

Termi ” Fans ” ka te beje me nje njeri I cili pelqen / degjon /shikon dhe me ne fund BLEN MUZIKEN TENDE!!!

Ju nuk beni asnje nga keto!!! Jeni thjesht disa te mjere qe ” ngopni me luge bosh” egon e disa “VIP” shqiptare qe kujtojne se jane shume “te famshem” sepse kane shume folloëers qe jane thjesht fikitive, e qe tek e fundit asnje nga keto ” folloëers e like” fikitive nuk perkthehen ne shitje !! Ju jeni thjesht nje “BUBBLE FALLCO” – ‪#‎Parazite pa piken e vleres !!!!

Rrjetet e Mia sociale jane per fansat e mi aktive : ATA QE ME JAPIN ‪#‎JETE -ATA QE ‪#‎DEGJOJNE ‪#‎PELQEJNE ‪#‎SHIKOJNE DHE ‪#‎BLEJNE MUZIKEN TIME!!!

Te gjithe ju qe nuk i perkisni kesaj kategorie # ZHDUKUNI nga rrjetet e mia sociale!!!!!! Dhe ne kete menyre nuk keni pse te shqetesoheni qe une ” po ja u mar nderin” me fotot e mia “te zhveshura” qe jane artistike dhe duken qarte qe jane bere ne studio nga ekipe professionale, po merruni me nenat e motrat tuaja qe I keni duke ” punuar” fort nate e dite neper klube e gjirize e qe e bejne ‪#‎abort 3 here ne vit !!!! Apo me ” te fejuarat e nuset” tuaja qe I keni neper ‪#‎Begjike e “Londer!!!!

Ato jane anetaret e familjeve tuaja jo times sepse une familjen time I kam ketu me mua!!!!

Prandaj po ja u kthej me te njejten resto sepse fatkeqesisht kjo eshte gjuha e vetme qe ju kuptoni:

ATO ‪#‎MOTRAT ‪#‎NENAT ‪#‎GRATE dhe gjithe ‪#‎fisin ” e ndershem” ku ti keni ME LIBER SHPIE!!!!

‪#‎ZHDUKUNIQEKETU

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img