Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Shpërthen Berluskoni, kjo është super-batuta për gruan e Macron

spot_img

Lajme të ngjashëm

b7d379bedb384ce51c312d211edb49d4

Ish-kryeministri Italian Silvio Berluskoi ka komentuar çiftin e ri presidencial në Francë, Emmanuel Macron dhe Brigite Trogneux.

“Macron është një djalosh i bukur që ka një mama të bukur”, kështu deklaron Berlusconi para mediave.

“Macron është një djalë brilant, që sigurisht ka pasur fatin të ketë një mama të bukur që e mban nën krahë”, vazhdoi ai citon Huffingon Post.

Çifti Macron dhe Trogneux janë komentuar shumë gjatë fushatës presidenciale në Francë, por edhe pas fitores si president për shkak të historisë së tyre të dashurisë dhe diferencës së madhe moshore. Emmanuel dhe Brigitte janë martuar më 20 tetor të vitit 2007, kur ai ishte 29 vjeç, ndërsa ajo 44.

Historia mes tyre filloi kur ai ishte në moshën 15 vjeç, gruaja e tij ishte mësueja 40-vjeçare ish- e martuar me tre fëmijë, ku njëra nga vajzat ishte në klasën e Emmanuel Macron.

Në orën e mësimit Brigitte e merrte gjithmonë si shembull para nxënësve të tjerë. Ai shkruante poezi gjithë kohës dhe ajo i lexonte. Më pas njëra ngjarje solli tjetrën dhe pas shumë vitesh, ata u martuan.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img