Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
8 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Shpërthejnë komentet te profili i Bregoviç, shqiptarja i shkruan “të dua Goran”

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në datën 22 gusht do të këndojë në festivalin e Korçës këngëtari serb Goran Bregoviç.

Që kur u njoftua, prezenca e tij ka ngjallur debate të shumta. Dhe duket se debati “pro” dhe “kundër” tashmë është zhvendosur në profilin e këngëtarit serb në Instagram.

Aty ai ka njoftuar nisjen e shitjeve të biletave për festivalin e birrës, ndërsa bien në sy dhjetra komente që i kanë lënë shqiptarët.

i kanë shkruar “Të dua” dhe “Mirësvjen”, ndërkohë shumë të tjerë e kanë ofenduar dhe i thanë se nuk ‘je i mirëseardhur’. “Kosova është Shqipëri”, lexohet një tjetër koment poshtë fotografisë së tij.

dfgergh4hdfh45r
gr4g44gsdgxdfgh
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img