Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Shpërthejnë infektime të reja me Covid në disa qytete, të prekur punonjës të Bashkisë, mësues dhe efektiv policie

spot_img

Lajme të ngjashëm

88a2d109b3e2e550a36212d75ea092ee

Vatra të reja koronavirusi kanë shpërthyer në disa qytete të Shqipërisë, të prekur janë mësues, punonjës Bashkie dhe efektiv policie.

Bëhet me dije se kanë rezultuar pozitivë me koronavirus 3 mësues në një shkollë 9-vjeçare në Skrapar dhe një punonjës policie.

Të prekur me Covid-19 kanë rezultuar edhe një mësues në fshatin Vodicë në Poliçan dhe një punonjës Bashkie në Kuçovë dhe një punonjës Bashkie në Korçë.

Kujtojmë që deri më tani në vendin tonë 424 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi, ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve ka shkuar në 15.570.

Më shumë

spot_img