Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Shpërndarja e databazës me rrogat, Braçe zbulon qëllimet e autorëve: Shantazh politik! Kërkojnë destabilizim pas zgjedhjeve

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Skandali i publikimit të të dhënave personale dhe pagave të qytetarëve shqiptarë ka sjellë reagime të shumta , kryesisht ku sulmohet qeveria, pasi nuk ka mundur të mbajë private detajet personale të qytetarëve të saj.

Ndërkohë, deputeti socialist Erion Braçe e ka quajtur shantazh politik publikimin e databazës së dytë me pagat e muajit prill, pasi thotë se ky “file” është prodhuar në 26 Prill dhe 6 Maj, duke patur si qëllim destabilizimin pas zgjedhjeve.

TANI ESHTE SHANTAZH POLITIK! KA NJE QELLIM! DESTABILIZIM!

File i Prillit eshte prodhuar ne 26 Prill dhe 6 Maj, PA LIDHJE ME ZGJEDHJET; I LIDHUR QARTE ME QELLIMIN: DESTABILIZIM PAS ZGJEDHJEVE!

Me zjarr nuk ja dolen; Me parate ne leter po provojne”, shkruan Braçe.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img