Shpërndante lëndë narkotike në Shkodër, arrestohet 38-vjeçari (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:07 25-10-2020 Shpërndante lëndë narkotike në Shkodër, arrestohet 38-vjeçari (DETAJE) Foto ilustruese

Një 38-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi E. P. 38 vjeç, banues në lagjen Skënderbeg, Shkodër.

Gjithashtu gjatë kontrollit të ushtruar në banesë u gjet një sasi lëndë narkotike cannabis sativa, gjithësej 52 doza me peshë totale 51.8 gramë kanabis.

Njoftimi i policisë:

Goditet një tjetër rast i tentativës për të shpërndarë lëndë narkotike në doza të vogla.

Si rezultat i kontrolleve të shtuara për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, arrestohet në flagrancë 38 vjeçari 

Sekuestrohet një sasi lëndë narkotike.

Nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve në DVP Shkodër u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit E. P. 38 vjeç, banues në lagjen Skënderbeg, Shkodër,

Forca Posaçme Shqiponja” të DVP Shkodër, në vendin e quajtur Xhabije, Shkodër gjatë kontrollit fizik i kanë gjetur me vete një sasi dozash lëndë narkotike.

Gjithashtu gjatë kontrollit të ushtruar në banesë u gjet një sasi lëndë narkotike cannabis sativa, gjithësej 52 doza me peshë totale 51.8 gramë kanabis.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër, për veprime të mëtejshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthen një makinë tek Kthesa e Kamzës, policia nis hetimet për ngjarjen
Vdekja e 53-vjeçarit Lutfi Çekirri, reagon QSUT: Nga kartela klinike rezulton se mori ndihmë mjekësore »
Article Logic
Execution time: 0.012847900390625
array(1) { ["section"]=> string(74) "shperndante-lende-narkotike-ne-shkoder-arrestohet-38-vjecari-detaje-225084" }