Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Shpërndante kokainë dhe kanabis në Halkidiki, arrestohet 28-vjeçari shqiptar

Lajme të ngjashëm

Një 28-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike.

Bëhet me dije se shqiptari u kap kap nga policia në Halkidiki, pasi është kapur me kokainë dhe kanabis, lëndët narkorike që e shpërndante në zonë.

Shqiptarit në banesë iu gjetën 5.3 gram kokainë, 8.7 gram kanabis të papërpunuar dhe dy peshore elektronike , të cilat iu sekuestruan si dhe dy celularë dhe 300 euro. Autori u referua në Prokurorinë e Halkidikit për akuzën e trafikut të lëndëve narkotike.

Më shumë