Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpërndante drogë sintetike në Tiranë, arrestohet 30-vjeçari (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a42627816d101f0bbbebe0c80afd9fb7

Një 30 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike.

Në pranga ka rënë Ardit Pengu, 30-vjeç. Personi në fjalë shpërndante drogë sintetike në zona të ndryshme të kryeqytetit.

Mësohet se 30-vjeçari është kapur gjatë mesnatës në rrugën ‘5 Maji’ ku gjatë kontrollit fizik iu gjetën tableta të llojit ekstazi (lloj droge quhet edhe Molly, me ngjyrë blu dhe të kuqe).

Gjatë kontrollit në banesë janë sekuestruar 100 tabela të tilla, Molly.

Foto ilustruese nga lloji i drogës

buy-xtc-red-bull-logo-258-mg-mdma-pills.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img