Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Shpërndanin kokainë, kapen dy shqiptarë në Itali

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy shqiptarë janë arrestuar ditën e sotme nga policia italiane, pasi janë kapur me sasi kokaine.

Mediat e vendit fqinj bëjnë me dije se dy shqiptarët të moshës 40-vjeç u kapën me 12 gram kokainë dhe 610 euro para cash në banesë. Gjatë marrjes në pyetje, një prej tyre dha identitet të rremë.

Në shtëpinë e tyre u gjetën edhe materiale të tjera që përdoren për paketimin dhe shpërndarjen e kokainës si dhe 500 euro të tjera që mendohet se janë të ardhura nga shitja e drogës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img