Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Shpërndanin kokainë dhe fitonin 4 mijë euro në ditë, arrestohen 5 shqiptarët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pesë shqiptarë janë vënë në pranga nga policia italiane pasi janë kapur duke shpërndarë drogë.

albsig

Sipas karabinierëve të Riminit, shqiptarët, nga mosha 21 deri në 28 vjeç, shpërndanin kokainë në stacionet e autobusëve të qytetit. Ata arrinin të shpërndanin deri në 60 doza duke fituar rreth 4 mijë euro në ditë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img