Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Shpërndahet lajmi se shkollat hapen në 9 dhjetor, reagon MINISTRJA BESA SHAHINI: Ju lutem mësues e nxënës, ja e vërteta…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

39152249215c4b6c15c52e7cf1f96b78

Ministria e Arsimit përgënjeshtron një lajm që është përhapur me shpejtësi në media se shkollat do të hapen në 9 dhjetor, raporton newsbomb.al.

“Nxënës, prindër dhe mësues të dashur! Njoftimin zyrtar për rifillimin e mësimit do ta bëj pasi të mbyllim të gjithë analizat e vlerësimeve të infrastrukturave shkollore.

Ndaj, MOS MERRNI në konsideratë LAJMET “FAKE” si kjo këtu!”, shkruan Besa Shahini në një status në rrjetet sociale, por pa dhënë një datë se kur do të fillojë mësimi.

Që do të thotë se të gjithë do të presin që Ministria e Arsimit të mbarojë vlerësimin në gjithë shkollat dhe më pas të vendosë.

asdfwefwe4g3g3gdfgh.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img