Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpejtësia “skëterrë” u mori jetën dy të rinjve, dalin pamjet e aksidentit tragjik në Shkodër, si rrotullohet 360 gradë mjeti i policit në rrugë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aksidenti tragjik u mori jetën dy të rinjve, Serxho Kuka dhe Eglis Delaj ditën e djeshme në Shkodër.

Në video shihet momenti ku punonjësi i policisë, 51-vjeçari me iniciale V.N, i cili tenton të kthehet majtas, ndërsa me shpejtësi të madhe vijnë të rinjtë që e godasin fort, ku ndodh edhe përplasja fatale.

Sipas policisë drejtuesi i automjetit “Mercedez” pasi ka humbur kontrollin e mjetit është përplasur me kolonën e një muri rrethues. Si rezultat i kësaj përplasje ka gjetur vdekjen e menjëhershme Serxho Kuka dhe Eglis Delaj, i cili ndërroi jetë teksa po transportohej për në Spitalin Rajonal të Shkodrës.

Ndërsa nga SHÇBA u bë me dije se punonjësi i policisë që shkaktoi aksidentin u arrestua nga policia, bashkë me të edhe një 19 vjeçar, i cili u përfshi në këtë aksident që rezultoi fatal për dy të rinjtë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img