Hapësire reklamuese

Aktualitet

Shpejtësi skëterrë nëpër Tiranë, si e pësuan keq 11 shoferë (Ç’ndodhi mbrëmë- VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb

Policia Rrugore në Tiranë ka vijuar kontrollet me qëllim rritjen e parametrave të sigurisë gjatë fundjavës.

Nga kontrollet në rrugët e Tiranës u arrestuan 11 drejtues mjetesh.

Policia bën me dije se Audi me drejtues shtetasin F.B, me shpejtësi 145 km/h.

BMË me drejtues shtetasin E.H 156 km/h.

9 drejtues të tjerë me shpejtësi nga 139 deri ne 154 km/h.

“Megjithëse kontrollet janë te panderprera çdo ditë përseri ka drejtues mjetesh që qarkullojnë me shpejtësi mbi limitin e lejuar, dhe pa pasur asnjë arsye për të qarkulluar me këto limite shpejtësie”, sqaron policia.

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese