Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shpat Kasapi surprizon të fejuarën, i dedikon këngën “Mbretëresha ime”: Më frymëzoi dashuria për Selvijen….

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shpat Kasapi dhe e fejuara Selvije prej kohësh janë duke shijuar dashurinë pranë njëri-tjetrit.

Këngëtari qe ka disa vite në skenën e muzikës ka folur për planet e tij të martesës me të fejuarën.

Ai ka treguar se është duke ia kushtuar një këngë Selvijës, gruas së ardhshme të tij.

Këngëtari ka zbuluar se këngën e titulluar “Mbretëresha Ime”, ia ka dedikuar pikërisht partneres së jetës, Selvijes.

“Është dedikim për Selvijen dhe ky frymëzim më erdhi nga dashuria për të. Selvijes i pëlqeu. Në fillim fansat kanë pasur një pikëpyetje nëse vajza në klip do ishte Selvija dhe unë ua lashë surprizë. Si përfundim doli një vajzë tjetër dhe Selvija më tha unë do kem hapësira më të mira ndoshta”, ka treguar Shpat Kasapi për mediet në Kosovë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img